SİTEMİZDE YAYINLANAN TÜM YORUMLAR VE VİDEOLAR İŞLEMLERİ YAPILMIŞ KİŞİLER TARAFINDAN YAYINLANMASI MÜSADE VERİLEREK WEB SİTEMİZDE YER ALMAKTADIR.İŞLEM YAPTIRAN KİŞİLERİN KENDİ İSTEYİ ÜZERİNE KENDİLERİNİN VERDİĞİ MÜSAADE DOĞRULTUSUNDA YER ALMAKTADIR.


VİDEOLARIMIZI TELEFON  ÜZERİNDEN DEĞİL BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN İZLEYİNİZ


MEDYUM UĞUR HOCA SUYA MUSKA GETİRME VİDEOSUNU İZLEMKEK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ


MEDYUM UĞUR HOCA HAYVAN POSTUNU HAREKET ETTİRME İDDİASINI İZLEMEK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ


BAZI GAZETECİ YAZARLARININ BENİ SKANDAL HABER YAPTIĞI YAZILARINA KAPAK VİDEOMDUR İZLEMEK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ


ŞOK ŞOK ŞOK 40 DAKİKADA YURTDIŞINDAKİ İNSANI ARATTIRDIĞIMIZIN CANLI VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ


MEDYUM UĞUR HOCANIN 24 SAAT İÇİNDE SONLANDIRDIĞI İŞLEMİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ


MEDYUM UĞUR HOCA CİNLERLE OYNUYOR VİDEOMUZU İZLEMEK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ


GERÇEK HÜDDAM GÖRÜNTÜLERİ CANLI CANLI ÇEKİMLERİ ŞUAN HAZIRLANIYOR


GÖZLERİM BAĞLI YONCA BAHÇESİNDE BEŞ YAPRAKLI YONCAYI 12 SANİYEDE BULUYORUM ŞUAN ÇEKİMLERİ HAZIRLIK AŞAMASINDA.


DOMUZLARI CANLI CANLI VİDEOLARI KARŞIMDA DİZ ÇÖKTÜRECEĞİM ÇEKİMLERİ HAZIRLIK AŞAMASINDA.

YENİ KABİR MEZARDAN İLK 24 SAAT İÇİNDE GELEN SESLERİ TESPİT ÇALIŞMALARIMIZ HAZIRLIK AŞAMASINDA BEKLEYİNİZ.


CANLI CANLI KALP ATIŞLARIMI HÜDDAMLA DAKİKADA 40 ATIŞA DÜŞÜREREK 30 DAKİKA İÇİNDEDE DAKİKADA 155 ATIŞA ÇIKARARAK TAŞİKARDİ YAPACAĞIM CANLI VİDEOM HAZIRLIK AŞAMASINDA BEKLEYİNİZ

MEDYUM UĞUR HOCAM KENDİNE ÖZEL KORUMA TILSIMI ÇIKARARAK ÇIKARDIĞI BU TILSIMI HOROZUN BOYNUNU ASARAK BU TILSIMI HOROZUN BOYNUNA TAKARAK DENEMEK İÇİNDE AV TÜFEYİ İLE 10 ADET HORAZA ATEŞ EDİLECEK VE ŞOK... HOROZA BAZI TÜYLERİNİN KOPMASI DIŞINDA HİÇ BİR ZARAR GELMEYECEK ŞUAN HAZIRLIK AŞAMASINDA HAZIRLANDIĞINDA CANLI CANLI VİDEOSU YAYINLANACAKTIR...


                                       
                                                  DOMUZLARI HİZAYA GETİRMEYİ  GÖRMEK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ

                                                         
                                   OKUMADAN ARAMAYINIZ  MEDYUM UĞUR HOCAYI TANIMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ


SİTEMİZE GELEN ZİYARETÇİ
AYDA 450.000 BİN ZİYARETÇİ ÖNCELİKLE WEB SİTEMİZE ÇOK YOĞUN TALEP VE İLGİ VARDIR.DİĞER SİTELERE BAKILDIĞINDA KİMSENİN ZİYARETÇİ BÖLÜMÜ İNSANLARA AÇIK DEYİLDİR.MEDYUM UĞUR HOCA,NIN AYDA 450.000,BİN ÜZERİNDE RESMİ VE İNSANLARIN KENDİ GÖZÜYLE GÖRDÜĞÜ ZİYARETÇİ SAYISI AÇIK OLARAK GÖZÜKMEKTEDİR.REKLAMSIZ ŞİŞİRMESİZ ŞEFFAF NET OLARAK GÖZÜKMEKTEDİR.SİTEMİZİN SAĞ KÖŞESİNDE GÖREBİLİRSİNİZ.MEDYUM UĞUR HOCA,NIN YOĞUNLUĞUNU BURDAN ANLAYA BİLİRSİNİZ.
FATURA FİŞ KESMEDEN ALMADAN İŞLEM YAPILMAZ
ÖDEDİĞİNİZ PARA KARŞILIĞINDA FATURANIZI FİŞİNİZİ ALINIZ.MEDYUM UĞUR HOCA FATURA FİŞ KESMEDEN İŞLEM YAPMAZ.FATURA İÇİN GEREKEN BİLGİLER : AD SOYAD, ADRES,TC KİMLİK NUMARASI, BUNLAR FATURA İÇİN GEREKLİDİR.
BAKIM İÇİN GEREKENLER
BAKIM İÇİN GEREKENLER 1-KİŞİNİN İSMİ 2-KİŞİNİN ANNE İSMİ 3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ 4-KİŞİNİN FOTOĞRAFI KARŞI TARAF İÇİN GEREKENLER 1-KİŞİNİN İSMİ 2-KİŞİNİN ANNE İSMİ 3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ 4-KİŞİNİN FOTOĞRAFI 5-KİŞİNİN MESEBİ
Site Haritası
SUYA MUSKA GETİRME
ÖZEL TILSIM
Medyum Uğur Hoca,nın geri döndürmede kullandığı özel geri getirme tılsımıdır.


ÖZEL TILSIM.
Medyum Uğur Hoca,nın Ayırmada Kullandığı özel Tılsımdır.Kendine Has Olarak İtinalı Bir Şekilde Çıkarılarak Kullandığı Tılsım Çeşididir.


ÖZEL TILSIM..
Medyum Uğur Hoca,nın Suyun İçine Muska Getirmede Kullandığı Tılsım Çeşididir.Medyum Uğur Hoca,nın Kendi Kaleminden Çıkarılmış Kendi Tılsımıdır.Bu Tılsım Ve Diğer Tılsımlar Yardımı İle Suyun İçine Hüddam Sayesinde Muska Getirterek Bozmaktadır.

ÖZEL TILSIM...
Medyum Uğur Hoca,nın Soğutmada Kullandığı Kendi Kaleminden Yazılmış Tılsım Çeşididir.Bu Tılsımı Medyum Uğur Hoca Genel Olarak Ayırma Ve Soğutma İşleminde Kullanmaktadır.

ÖZEL TILSIM....
Medyum Uğur Hoca,nın Kendi Kaleminden Çıkarılmış İtinalı Bir Çaba Sarf Edilerek Ugraşılarak Hüddam Davetlerinde Kullandığı Özel Tılsımdır.Bu Tılsımı Medyum Uğur Hoca Hüddam Davetinde Kullanmaktadır.

ÖZEL KENDİ YAZISI

Medyum Uğur Hoca,nın Kendi Kaleminden Yazmış Olduğu Yazı Örneğidir.Osmanlıca Arapca farsca ibranice Yazı Ve Okuma Yazma Bilmektedir.


boy hamaylı nedir

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi80
Bugün Toplam3396
Toplam Ziyaret46124906
DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

SAYIN SİTE ZİYARETÇİLERİMİZİN DİKKATİNE MEDYUM UĞUR HOCA ADINI KULLANARAK BİRÇOK KİŞİDEN PARA TALEP EDEN KİŞİLERE DİKKAT ETMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİM. İNTERNET SİTELERİNDE BİRÇOK MEDYUMLUK ADI ALTINDA MEDYUM UĞUR ADI KULLANILMAKTADIR.BU KİŞİLERİN MEDYUM UĞUR HOCA İLE HİÇBİR İLİŞKİSİ YOKTUR. BU KONUYLA İLGİLİ SIKINTILARI OLAN BİR ÇOK KİŞİ İLE KARŞILAŞTIM BEN OLMADIĞIM HALDE BENİM ADIM KULLANARAK PARA TALEP ETMEKTEDİRLER. SİTEMİZDE İLETİŞİM ADRESİMİZ MEVCUTTUR BU İLETİŞİM ADRESİNDEN BAŞKA ADRES KULLANILMAMAKTADIR. BU  KONUYA DİKKAT ETMENİZİ TEMENNI EDERİM. 

ZİYARETCİLERİMİZİN DİKKATİNE!
ÖNCELİKLE SİTEMİZE GİREREK SİTEMİZİ ZİYARET EDEREK YOĞUN İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI MİNNETTARLIĞIMI SUNARIM .GÜNLÜK SİTE ZİYARETÇİ SAYIMIZ 500 KİŞİYİ AŞMIŞ BULUNMAKTADIR. GÖRÜŞ ÖNERİLERİNİZ VE SORUNLARINIZI DİLE GETİRMEK İÇİN BİZİ ARAYAN SAYGI DUYDUĞUM SİTE ZİYARETCİLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM. TELEFONLARIMIZ YOĞUNLUKTAN DOLAYI SÜREKLİ MEŞGUL OLABİLMEKTEDİR. BU YÜZDEN DOLAYI BENİ ISRARLA ARAMANIZA VE MEŞGUL OLDUĞUNDA ANLAYIŞLA KARŞILAMANIZ İÇİN AYRICA ZİYARETCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM.
MEDYUM UĞUR HOCA
SİTEMİZE GELEN YORUMLAR
Sitemizdeki Yayınlanan Yorumların Ve Yapılan İşlemleri Ve Yorumlarda Geçen İsimlerin Bizzat Yorumları Yapan Kişiler Olduğu Resmi Olarak Denetimden Geçmiştir Ve Doğruluğu Kanıtlanarak Resmi Kurumlara Beyanı Yapılmıştır.Medyum Uğur Hoca Site Yönetimine Gönderilen İşlemlerinde Başarı Sağlanan Yorumların Ve Yorum Yapan Kişilerin Genel Kişisel Bilgileri Mevcuttur.Kişilerin Genel Bilgileri Üçüncü Şahıslarla Kesinlikle Paylaşılmamaktadır Sadece Resmi Kurum Müsadesi Dahilinde Verile Bilmektedir.
MEDYUM UĞUR HOCA

Sitemize Göstermiş Olduğunuz İlgi Ve Alakadan Dolayı Dünya'nın 2O nin Üzerindeki Ülkesinden Arayan Ve İlgi Alakasını Eksik Etmeyen Sayın Site Ziyaretçilerimize Teşekkür Eder Bu Davranış Ve Düşüncelerinden Dolayı Sevgili Ziyaretcilerimizi Canı Gönülden Kutluyorum.Ayrıca Çok Saygı Duyduğum Kanal Ve Proğram Yapımcılarından Aldığım Davetlerden Dolayı Ve Bu Davetler Aşırı Derecede Çok Olduğundan Dolayı Ve Yaptığım İlmimi Aksatmama Engel Olacağı Düşüncesinden Dolayı Katılamadığım Tv Kanallarından Şimdiden Özür Dilerim.Medyum Uğur Hoca Olarak Hepsinden Özürdilerim.

VERGİ LEVHAMIZ
HİZMET SÖZLEŞMEMİZ
MARKA BELGEMİZ
MARKA TAKİP BELGEMİZ
COM.TR BELGEMİZ
LOGOMUZ
Linkler