ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN KURULMUŞ BİR WEB SİTESİDİR

SAYIN SİTE ZİYARETÇİLERİMİZ ÖNCELİKLE BANA BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE BU YAZIYI DİKKATLİCE VE SONUNA KADAR OKUYUNUZ VE SİTEMİZİ BAŞINDAN SONUNA KADAR DİKKATLİCE İNCELEYİNİZ.ÖNCELİKLE SİTEMİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YOĞUN İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.GÜNDE 1500 ZİYARETÇİ AYDA ORTALAMA 50.000 BİN KİŞİ TARAFINDAN SİTEMİZ ZİYARET EDİLMEKTEDİR.GÜNLÜK EN AZ 400 KİŞİ TARAFINDAN ARANMAKTAYIM.MALUM Kİ GELEN İLGİ ALAKA VE TALEPLERE YETİŞEMEMEKTEYİM.BUNLARDAN DOLAYI KENDİME VE SİTEME BİR KOTA KOYMAYI KARAR KILMIŞ BULUNMAKTAYIM.YILLARDIR BU MESLEĞİ ACISIYLA TATLISIYLA SÜRDÜRMEKTEYİM.TABİKİ HERŞEY İLK YILLARDA Kİ GİBİ OLMUYOR MESLEĞİMDE YORULDUM BUNDAN DOLAYI BAKIMLARIMA VE İŞLEMLERİME KOTA KOYMAK ZORUNDA KALDIM.ESKİ İŞLEMİNİ YAPMIŞ OLDUĞUM ÖRNEK VERECEK OLURSAM 5 YIL ÖNCE 10 YIL ÖNCE BANA SORUNLU OLARAK GELMİŞ SORUNUNU ÇÖZMÜŞ OLDUĞUM KIRAMADIĞIM İNSANLAR VE KİŞİLER VARDIR BUNLARIN SAYILARI 10.000 BİNLERİN ÜSTÜNDEDİR. BUTÜR MÜŞTERİLERİM KAYITLIDIR.TEKRAR HAYATLARI BOYUNCA BAŞKA BİR SORUNLARI OLURSA YAPMAKTAYIM. BU TÜR  SORUNLARI OLAN KİŞİ VE KİŞİLERİ KIRAMIYORUM İŞLEMİNİ YAPIYORUM.ŞİMDİ DİYECEKSİNİZ Kİ "BENİMKİNİ NEDEN YAPMIYORSUNUZ." BENDE İSTERİM NİYETİM BU TÜR İNSANLARA ŞU ŞEKİLDEDİR:İNSAN, HER ŞEYDEN ÖNCE DİL, DİN, IRK, RENK, SOSYAL STATÜ, İDEOLOJİ VE DİĞER FARKLILIKLARI GÖZETMEKSİZİN GEZEGENE VE KOZMOSA FAYDA SAĞLAYARAK VAR OLMALIDIR. BAŞTA TASAVVUF VE İSLAMİYET OLMAK ÜZERE, HRİSTİYANLIK, YAHUDİLİK, KABALA, BUDİZM, ŞAMANİZM, MİSTİZİM, EZOTERİZM, TAOİZM, ŞİNTO, HİNDUİZM, EKANKAR, KEMETİZİM VB. DİĞER TÜM DİNLERİN, TÜM HÜMANİST DÜŞÜNCELERİN VE TÜM RUHANİ FELSEFELERİN ALTINDA ‘FARKLILIKLARI DÜŞÜNMEDEN ZOR DURUMDA OLANA VE İHTİYACI OLANA YARDIM ETMEK’ VARDIR. BENİM DE YAŞAM FELSEFEM VE KİŞİSEL TERCİHLERİM HER ZAMAN BU YÖNDE OLMUŞTUR VE BU ŞEKİLDE İLERLEMEKTEDİR. MESLEĞİM BAŞKADIR, SOSYAL HAYATIM ÇOK BAŞKADIR.KİŞİYE ÖZEL ÇALIŞMA YAPMAKTAYIM.BUNDAN DOLAYI FAZLA KİŞİ KABUL EDEMİYORUM.SİTEMİZİN SAĞ KÖŞESİNDE Kİ ZİYARETÇİ SAYACINA BAKTIĞINIZDA ZATEN GÖRECEKSİNİZ SİTEMİZİ KAÇ KİŞİNİN ZİYARET ETTİĞİNİ.YUKARIDA BAHSETTİĞİM DURUMLARI ANLAYIŞLA KARŞILAMANIZI TEMENNİ EDİYORUM.ÇOK ZORDA KALAN OLURSA DURUMU ACİL OLAN OLURSA BİR İSTİSNA YAPMAKTAYIM AMA GERÇEKTEN DURUMU ACİLSE O DURUMDA ZATEN DURUMUNU ANLATINCA BELLİ OLUR.GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİ O KADAR ÇOK Kİ BU YÜZDEN BÜTÜN MEDYUMLAR TARAFINDAN TEPKİ TOPLAMAKTAYIM. NEDENİ İSE ORTADA İSTATİSTİKLER GÖSTERİYOR TÜRKİYE'DEKİ BÜTÜN MEDYUM VE HOCALARIN SİTESİNİ ZİYARET EDEN KİŞİ SAYISININ YÜZDE 70'İ BENİM SİTEMİ ZİYARET ETTİĞİNDEN DOLAYI TEPKİLER TOPLAMAKTAYIM.BUNLARDA YETMEZMİŞ GİBİ ADIMI KULLANAN 6 TANEDE MEDYUM UĞUR VARDIR.GERÇİ ONLARA ŞU SÖZÜ SÖYLEMEK UYGUNDUR "TAKLİTLER ASILLARINI YAŞATIR."WEB SİTEMİNDE TAKLİTLERİNİ YAPIYORLAR NE DİYELİM KIZAMIYORUM SADECE GÜLÜYORUM.DİKKAT ETMENİZİ TAVSİYE EDERİM.AYDA 50.000 ZİYARETÇİ DÜŞÜNDÜRECEK BİR RAKAMDIR.

 
                   
                       
40 DAKİKA'DA GİDEN SEVGİLİYİ ARATIRDIĞIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

                                       
                                                  DOMUZLARI HİZAYA GETİRMEYİ  GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

                                                         
                                                                     MEDYUM UĞUR HOCA HAKKINDA


SİTEMİZE GELEN ZİYARETÇİ
AYDA 50.000 BİN ZİYARETÇİ ÖNCELİKLE WEB SİTEMİZE ÇOK YOĞUN TALEP VE İLGİ VARDIR.DİĞER SİTELERE BAKILDIĞINDA KİMSENİN ZİYARETÇİ BÖLÜMÜ İNSANLARA AÇIK DEYİLDİR.MEDYUM UĞUR HOCA,NIN AYDA 50.000,BİN ÜZERİNDE RESMİ VE İNSANLARIN KENDİ GÖZÜYLE GÖRDÜĞÜ ZİYARETÇİ SAYISI AÇIK OLARAK GÖZÜKMEKTEDİR.REKLAMSIZ ŞİŞİRMESİZ ŞEFFAF NET OLARAK GÖZÜKMEKTEDİR.SİTEMİZİN SAĞ KÖŞESİNDE GÖREBİLİRSİNİZ.MEDYUM UĞUR HOCA,NIN YOĞUNLUĞUNU BURDAN ANLAYA BİLİRSİNİZ.
FATURA FİŞ KESMEDEN ALMADAN İŞLEM YAPILMAZ
ÖDEDİĞİNİZ PARA KARŞILIĞINDA FATURANIZI FİŞİNİZİ ALINIZ.MEDYUM UĞUR HOCA FATURA FİŞ KESMEDEN İŞLEM YAPMAZ.FATURA İÇİN GEREKEN BİLGİLER : AD SOYAD, ADRES,TC KİMLİK NUMARASI, BUNLAR FATURA İÇİN GEREKLİDİR.
BAKIM İÇİN GEREKENLER
BAKIM İÇİN GEREKENLER 1-KİŞİNİN İSMİ 2-KİŞİNİN ANNE İSMİ 3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ 4-KİŞİNİN FOTOĞRAFI KARŞI TARAF İÇİN GEREKENLER 1-KİŞİNİN İSMİ 2-KİŞİNİN ANNE İSMİ 3-KİŞİNİN DOĞUM TARİHİ 4-KİŞİNİN FOTOĞRAFI
Site Haritası
ÖZEL TILSIM
Medyum Uğur Hoca,nın geri döndürmede kullandığı özel geri getirme tılsımıdır.


ÖZEL TILSIM.
Medyum Uğur Hoca,nın Ayırmada Kullandığı özel Tılsımdır.Kendine Has Olarak İtinalı Bir Şekilde Çıkarılarak Kullandığı Tılsım Çeşididir.


ÖZEL TILSIM..
Medyum Uğur Hoca,nın Suyun İçine Muska Getirmede Kullandığı Tılsım Çeşididir.Medyum Uğur Hoca,nın Kendi Kaleminden Çıkarılmış Kendi Tılsımıdır.Bu Tılsım Ve Diğer Tılsımlar Yardımı İle Suyun İçine Hüddam Sayesinde Muska Getirterek Bozmaktadır.

ÖZEL TILSIM...
Medyum Uğur Hoca,nın Soğutmada Kullandığı Kendi Kaleminden Yazılmış Tılsım Çeşididir.Bu Tılsımı Medyum Uğur Hoca Genel Olarak Ayırma Ve Soğutma İşleminde Kullanmaktadır.

ÖZEL TILSIM....
Medyum Uğur Hoca,nın Kendi Kaleminden Çıkarılmış İtinalı Bir Çaba Sarf Edilerek Ugraşılarak Hüddam Davetlerinde Kullandığı Özel Tılsımdır.Bu Tılsımı Medyum Uğur Hoca Hüddam Davetinde Kullanmaktadır.

ÖZEL KENDİ YAZISI

Medyum Uğur Hoca,nın Kendi Kaleminden Yazmış Olduğu Yazı Örneğidir.Osmanlıca Arapca farsca ibranice Yazı Ve Okuma Yazma Bilmektedir.


boy hamaylı nedir

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam342
Toplam Ziyaret3666346
DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

SAYIN SİTE ZİYARETÇİLERİMİZİN DİKKATİNE MEDYUM UĞUR HOCA ADINI KULLANARAK BİRÇOK KİŞİDEN PARA TALEP EDEN KİŞİLERE DİKKAT ETMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİM. İNTERNET SİTELERİNDE BİRÇOK MEDYUMLUK ADI ALTINDA MEDYUM UĞUR ADI KULLANILMAKTADIR.BU KİŞİLERİN MEDYUM UĞUR HOCA İLE HİÇBİR İLİŞKİSİ YOKTUR. BU KONUYLA İLGİLİ SIKINTILARI OLAN BİR ÇOK KİŞİ İLE KARŞILAŞTIM BEN OLMADIĞIM HALDE BENİM ADIM KULLANARAK PARA TALEP ETMEKTEDİRLER. SİTEMİZDE İLETİŞİM ADRESİMİZ MEVCUTTUR BU İLETİŞİM ADRESİNDEN BAŞKA ADRES KULLANILMAMAKTADIR. BU  KONUYA DİKKAT ETMENİZİ TEMENNI EDERİM. 

ZİYARETCİLERİMİZİN DİKKATİNE!
ÖNCELİKLE SİTEMİZE GİREREK SİTEMİZİ ZİYARET EDEREK YOĞUN İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI MİNNETTARLIĞIMI SUNARIM .GÜNLÜK SİTE ZİYARETÇİ SAYIMIZ 500 KİŞİYİ AŞMIŞ BULUNMAKTADIR. GÖRÜŞ ÖNERİLERİNİZ VE SORUNLARINIZI DİLE GETİRMEK İÇİN BİZİ ARAYAN SAYGI DUYDUĞUM SİTE ZİYARETCİLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM. TELEFONLARIMIZ YOĞUNLUKTAN DOLAYI SÜREKLİ MEŞGUL OLABİLMEKTEDİR. BU YÜZDEN DOLAYI BENİ ISRARLA ARAMANIZA VE MEŞGUL OLDUĞUNDA ANLAYIŞLA KARŞILAMANIZ İÇİN AYRICA ZİYARETCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM.
MEDYUM UĞUR HOCA
SİTEMİZE GELEN YORUMLAR
Sitemizdeki Yayınlanan Yorumların Ve Yapılan İşlemleri Ve Yorumlarda Geçen İsimlerin Bizzat Yorumları Yapan Kişiler Olduğu Resmi Olarak Denetimden Geçmiştir Ve Doğruluğu Kanıtlanarak Resmi Kurumlara Beyanı Yapılmıştır.Medyum Uğur Hoca Site Yönetimine Gönderilen İşlemlerinde Başarı Sağlanan Yorumların Ve Yorum Yapan Kişilerin Genel Kişisel Bilgileri Mevcuttur.Kişilerin Genel Bilgileri Üçüncü Şahıslarla Kesinlikle Paylaşılmamaktadır Sadece Resmi Kurum Müsadesi Dahilinde Verile Bilmektedir.
MEDYUM UĞUR HOCA

Sitemize Göstermiş Olduğunuz İlgi Ve Alakadan Dolayı Dünya'nın 2O nin Üzerindeki Ülkesinden Arayan Ve İlgi Alakasını Eksik Etmeyen Sayın Site Ziyaretçilerimize Teşekkür Eder Bu Davranış Ve Düşüncelerinden Dolayı Sevgili Ziyaretcilerimizi Canı Gönülden Kutluyorum.Ayrıca Çok Saygı Duyduğum Kanal Ve Proğram Yapımcılarından Aldığım Davetlerden Dolayı Ve Bu Davetler Aşırı Derecede Çok Olduğundan Dolayı Ve Yaptığım İlmimi Aksatmama Engel Olacağı Düşüncesinden Dolayı Katılamadığım Tv Kanallarından Şimdiden Özür Dilerim.Medyum Uğur Hoca Olarak Hepsinden Özürdilerim.

VERGİ LEVHAMIZ
HİZMET SÖZLEŞMEMİZ
MARKA BELGEMİZ
MARKA TAKİP BELGEMİZ
COM.TR BELGEMİZ
LOGOMUZ
Linkler