OKUMADAN İLETİŞİME GEÇMEYİN 

                                                      TAKLİTLER ASILLARINI YAŞATIR

ADIMI VE SİTEMİN BENZERİNİ KULLANAN MEDYUM UĞUR LAR VARDIR YAKLAŞIK 6 TANEDİR DİKKAT EDİNİZ


BU WEB SİTESİ ÖZEL MÜŞTERİLERİMİZİN BİZE ULAŞABİLMESİ İÇİN KURULMUŞ BİR WEB SİTESİDİR.ÖZEL MÜŞTERİ KOTAMIZ DOLU OLDUĞUNDAN DOLAYI MÜŞTERİ KABULÜMÜZ YOKTUR.LÜTFEN MESAJ ATMAYINIZ.TELEFONLARIMIZDA MESAJLARIMIZ YOĞUNLUKTAN DOLAYI GİDENE VE GELENE KAPALIDIR.GÜNLÜK ORTALAMA 350'NİN ÜZERİNDE TELEFON GELMEKTEDİR.GELEN YOĞUN İLGİ VE ALAKA ÜZERİNE SADECE GÜNDE VEYA İKİ GÜNDE BİR BİR KİŞİNİN İŞİNİ ALABİLMEKTEYİZ.İLETİŞİM NUMARALARIMIZ: 0538 661 56 56  0535 682 78 03 BU NUMARALARIN DIŞINDA KESİNLİKLE İLETİŞİM NUMARALARIMIZ YOKTUR.ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ KİŞİYE ÖZEL OLARAK ÇALIŞMA ŞEKLİNDE OLDUĞUNDAN DOLAYI FAZLA İNSAN KABULÜMÜZ OLMUYOR BU YÜZDEN BİZİ ANLAYIŞLA KARŞILAMANIZI DİLERİZ...YUKARDAKİ BELİRTTİĞİMİZ NUMARALARDAN BAŞKA NUMARAMIZ YOKTUR.TELEFONLARIMIZ YÖNLENDİRİLMEKTEDİR DİKKAT EDİNİZ.LÜTFEN TAKLİTLERİMİZDEN VE İSMİMİZİ KULLANAN DİĞER UĞUR HOCALARDAN SAKININIZ.TAKLİTİMİZİ VE SİTEMİZİN TAKLİTİNİ YAPAN KİŞİLERE DİKKAT EDİNİZ.WEB SİTEMİZİN AYNISINI YAPMAYA ÇALIŞAN KOPYA ÇEKEN KENDİNİ BİLMEZLERE DİKKAT EDİNİZ.


Soru: Size nasıl başvuracağım?

Cevap: Bana başvuru yapmadan önce ne istediğinizi iyi belirleyiniz. İşleme ihtiyacınız var mı? Yok mu? İlişkiniz de hangi aşamadasınız ve gerçekten bir medyuma ihtiyacınız var mı bunu iyi belirleyin. Ben önüne gelen herkes için işlem yapmam. tüm müşterilerim çok iyi bilirler ki işlem maliyeti için trilyonda teklif edilse bir işlemi yapmak istemiyorsam yapmam. Yüzlerce kişiyi kapıdan geri çeviriyorum. Müşteri onayı verilmemiş bu kişiler bunu çok iyi biliyorlar ve bu yazıyı okurken durumu gayet iyi algılıyorlar. Öncelikle ne istediğini bilen, gerçekten bir medyuma ihtiyacı olan ve kaliteli müşteriler tercihimdir. Bunun dışında bana müracaat etmeyiniz. 


                   
                       
40 DAKİKA'DA GİDEN SEVGİLİYİ ARATIRDIĞIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

                                       
                                                  DOMUZLARI HİZAYA GETİRMEYİ  GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

                                                         
                                                                     MEDYUM UĞUR HOCA HAKKINDA


SİTEMİZE GELEN ZİYARETÇİ
AYDA 24.000 ZİYARETÇİ ÖNCELİKLE WEB SİTEMİZE ÇOK YOĞUN TALEP VE İLGİ VARDIR.DİĞER SİTELERE BAKILDIĞINDA KİMSENİN ZİYARETÇİ BÖLÜMÜ İNSANLARA AÇIK DEYİLDİR.MEDYUM UĞUR HOCA,NIN AYDA 24.000,İN ÜZERİNDE RESMİ VE İNSANLARIN KENDİ GÖZÜYLE GÖRDÜĞÜ ZİYARETÇİ SAYISI AÇIK OLARAK GÖZÜKMEKTEDİR.REKLAMSIZ ŞİŞİRMESİZ ŞEFFAF NET OLARAK GÖZÜKMEKTEDİR.SİTEMİZİN SAĞ KÖŞESİNDE GÖREBİLİRSİNİZ.MEDYUM UĞUR HOCA,NIN YOĞUNLUĞUNU BURDAN ANLAYA BİLİRSİNİZ.
Site Haritası
ÖZEL TILSIM
Medyum Uğur Hoca,nın geri döndürmede kullandığı özel geri getirme tılsımıdır.


ÖZEL TILSIM.
Medyum Uğur Hoca,nın Ayırmada Kullandığı özel Tılsımdır.Kendine Has Olarak İtinalı Bir Şekilde Çıkarılarak Kullandığı Tılsım Çeşididir.


ÖZEL TILSIM..
Medyum Uğur Hoca,nın Suyun İçine Muska Getirmede Kullandığı Tılsım Çeşididir.Medyum Uğur Hoca,nın Kendi Kaleminden Çıkarılmış Kendi Tılsımıdır.Bu Tılsım Ve Diğer Tılsımlar Yardımı İle Suyun İçine Hüddam Sayesinde Muska Getirterek Bozmaktadır.

ÖZEL TILSIM...
Medyum Uğur Hoca,nın Soğutmada Kullandığı Kendi Kaleminden Yazılmış Tılsım Çeşididir.Bu Tılsımı Medyum Uğur Hoca Genel Olarak Ayırma Ve Soğutma İşleminde Kullanmaktadır.

ÖZEL TILSIM....
Medyum Uğur Hoca,nın Kendi Kaleminden Çıkarılmış İtinalı Bir Çaba Sarf Edilerek Ugraşılarak Hüddam Davetlerinde Kullandığı Özel Tılsımdır.Bu Tılsımı Medyum Uğur Hoca Hüddam Davetinde Kullanmaktadır.

ÖZEL KENDİ YAZISI

Medyum Uğur Hoca,nın Kendi Kaleminden Yazmış Olduğu Yazı Örneğidir.Osmanlıca Arapca farsca ibranice Yazı Ve Okuma Yazma Bilmektedir.


cinci hocalarZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi15
Bugün Toplam403
Toplam Ziyaret3539033
DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

SAYIN SİTE ZİYARETÇİLERİMİZİN DİKKATİNE MEDYUM UĞUR HOCA ADINI KULLANARAK BİRÇOK KİŞİDEN PARA TALEP EDEN KİŞİLERE DİKKAT ETMENİZİ ÖNEMLE RİCA EDERİM. İNTERNET SİTELERİNDE BİRÇOK MEDYUMLUK ADI ALTINDA MEDYUM UĞUR ADI KULLANILMAKTADIR.BU KİŞİLERİN MEDYUM UĞUR HOCA İLE HİÇBİR İLİŞKİSİ YOKTUR. BU KONUYLA İLGİLİ SIKINTILARI OLAN BİR ÇOK KİŞİ İLE KARŞILAŞTIM BEN OLMADIĞIM HALDE BENİM ADIM KULLANARAK PARA TALEP ETMEKTEDİRLER. SİTEMİZDE İLETİŞİM ADRESİMİZ MEVCUTTUR BU İLETİŞİM ADRESİNDEN BAŞKA ADRES KULLANILMAMAKTADIR. BU  KONUYA DİKKAT ETMENİZİ TEMENNI EDERİM. 

ZİYARETCİLERİMİZİN DİKKATİNE!
ÖNCELİKLE SİTEMİZE GİREREK SİTEMİZİ ZİYARET EDEREK YOĞUN İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI MİNNETTARLIĞIMI SUNARIM .GÜNLÜK SİTE ZİYARETÇİ SAYIMIZ 500 KİŞİYİ AŞMIŞ BULUNMAKTADIR. GÖRÜŞ ÖNERİLERİNİZ VE SORUNLARINIZI DİLE GETİRMEK İÇİN BİZİ ARAYAN SAYGI DUYDUĞUM SİTE ZİYARETCİLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM. TELEFONLARIMIZ YOĞUNLUKTAN DOLAYI SÜREKLİ MEŞGUL OLABİLMEKTEDİR. BU YÜZDEN DOLAYI BENİ ISRARLA ARAMANIZA VE MEŞGUL OLDUĞUNDA ANLAYIŞLA KARŞILAMANIZ İÇİN AYRICA ZİYARETCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM.
MEDYUM UĞUR HOCA
SİTEMİZE GELEN YORUMLAR
Sitemizdeki Yayınlanan Yorumların Ve Yapılan İşlemleri Ve Yorumlarda Geçen İsimlerin Bizzat Yorumları Yapan Kişiler Olduğu Resmi Olarak Denetimden Geçmiştir Ve Doğruluğu Kanıtlanarak Resmi Kurumlara Beyanı Yapılmıştır.Medyum Uğur Hoca Site Yönetimine Gönderilen İşlemlerinde Başarı Sağlanan Yorumların Ve Yorum Yapan Kişilerin Genel Kişisel Bilgileri Mevcuttur.Kişilerin Genel Bilgileri Üçüncü Şahıslarla Kesinlikle Paylaşılmamaktadır Sadece Resmi Kurum Müsadesi Dahilinde Verile Bilmektedir.
MEDYUM UĞUR HOCA

Sitemize Göstermiş Olduğunuz İlgi Ve Alakadan Dolayı Dünya'nın 2O nin Üzerindeki Ülkesinden Arayan Ve İlgi Alakasını Eksik Etmeyen Sayın Site Ziyaretçilerimize Teşekkür Eder Bu Davranış Ve Düşüncelerinden Dolayı Sevgili Ziyaretcilerimizi Canı Gönülden Kutluyorum.Ayrıca Çok Saygı Duyduğum Kanal Ve Proğram Yapımcılarından Aldığım Davetlerden Dolayı Ve Bu Davetler Aşırı Derecede Çok Olduğundan Dolayı Ve Yaptığım İlmimi Aksatmama Engel Olacağı Düşüncesinden Dolayı Katılamadığım Tv Kanallarından Şimdiden Özür Dilerim.Medyum Uğur Hoca Olarak Hepsinden Özürdilerim.

VERGİ LEVHAMIZ
HİZMET SÖZLEŞMEMİZ
MARKA BELGEMİZ
MARKA TAKİP BELGEMİZ
COM.TR BELGEMİZ
LOGOMUZ
Linkler